Agnieszka Szulim-Badziak na spotkaniu z gwiazdami

W dniu 10 czerwca 2010 roku odbyło się spotkanie z gwiazdami programów "Kawa czy herbata?" oraz "Pytanie na śniadanie". TVP zorganizowało spotkanie w warszawskiej restauracji Bania Luka. Jednym z gości była piękna Agnieszka Szulim-Badziak, prezenterka programu "Kawa czy herbata?".

Niestety nie wiedziałem o tym spotkaniu. Byłem też poza Warszawą, więc raczej gdybym wiedział i tak nie udałoby mi się dotrzeć we wskazane miejsce. Mówi się trudno.

Może jednak któryś z czytelników był i chce się podzielić wrażeniami na łamach portalu? Będę również wdzięczny za zdjęcia innych znanych kobiet z tego spotkania. Chętnych proszę o kontakt na priv.

Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak Agnieszka Szulim-Badziak

Chcesz zobaczyć zdjęcia innych seksownych prezenterek programu "Kawa czy herbata"? Znajdziesz je TUTAJ.
 
Copyright © topaiditisplateias
Proudly Powered by: Blogger