Anna Mucha w programie You Can Dance

Kto by przypuszczał, że puszysta dziewczyna znana głównie z tego, że jest byłą dziewczyną Kuby Wojewódzkiego oraz z drugo-, trzecio- a może nawet czwartoplanowej roli w polskim tasiemcu "M jak miłość" (wolę parodię "D jak dekiel" ;)) przejdzie taką przemianę. Przyznam się szczerze, że wcześniej nawet bym na nią nie spojrzał mijając ją na ulicy. A teraz... Miodzio. Jednak kilka kilogramów mniej i seksowny ubiór (a może inny stylista) czynią cuda.

Wszystko zaczęło się chyba od występu Anny Muchy w programie "Taniec z gwiazdami", w którym zajęła pierwsze miejsce. Potem było już z górki. Udział w programie "You can dance" zawdzięcza jednak nie swoim umiejętnościom tanecznym (zawsze twierdziłem, że 90% sukcesu to dobry partner) a ciętemu językowi. Podobno wskaźniki oglądalności ostatniej edycji programu skoczyły w górę właśnie dzięki obecności w jury Anny Muchy. A w zasadzie czemu miałyby nie wzrosnąć? W porównaniu do Anny Muchy Weronika Marczuk Pazura to cichy "kotek dachowy". Ania to typ dominującej tygrysicy.

Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha

Swoją drogą ciekawe jak teraz potoczy się kariera Ani oraz co o tym wszystkim myśli Kuba Wojewódzki. Ja na jego miejscu plułbym sobie w brodę. Taka fajna dupa przeszła koło nosa ;) No ale na brak fajnych dziewczyn Kuba nie musi chyba narzekać!?

Ps: co bardziej spostrzegawczy zauważyli pewnie mały upskirt na zamieszczonych zdjęciach. Pytanie tylko która dziewczyna w tych czasach nosi jeszcze bieliznę pod sukienką?? :)
 
Copyright © topaiditisplateias
Proudly Powered by: Blogger