Seksowna sesja Kendry Wilkinson

Gdyby ktoś z nienacka zaskoczył mnie pytaniem "Kim jest Kendra Wilkinson?" zapewne nie wiedziałbym co odpowiedzieć. Oczywiście od razu po wyszukaniu jej imienia i nazwiska w Google wszystko staje się jasne (nawet widziałem ją w TV :)).

Czemu więc Kendra Wilkinson jest tak popularną celebrytką? Odpowiedź brzmi: nie wiem. Jak w przypadku wszystkich tego typu "celebrytek" jej "sława" zaczęła się od popularnego reality show "Dziewczyny z rezydencji Playboya". Kendra występuje tam w roli dziewczyny założyciela pisma dla mężczyzn "Playboy" - Hugh Hefnera.

Dziewczyny z rezydencji Playboya

Z trzech dziewczyn Hugh Hefnera (ten to ma dobrze) Kendra wyszła na realizacji programu najlepiej. Doczekała się bowiem własnego reality show pod tytułem "Kendra". W programie tym występuje ona wraz ze swoim mężem Hankem Baskettem i ich nowo narodzonym dzieckiem (generalnie program kręci się wokół ciąży Kendy i "dochodzeniu do siebie" po porodzie). Program ten możecie aktualnie oglądać na kanale E!.

Poza tym ostatnio w sieci pojawiła seks-taśma z udziałem Kendry. Nie wiadomo oczywiście czy pojawienie się filmu było inspirowane przez samą celebrytkę, czy też wyciekło przez przypadek. W każdym razie Kendra poszła w ślady innej znanej celebrytki Paris Hilton i teraz jest znana w sieci głównie z udziału w "home made" porn ;)

Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson
 
Copyright © topaiditisplateias
Proudly Powered by: Blogger